PLECAK BOY

Dostępność: ostatnie sztuki

Starpak Plecak szkolny Extreme

Wygodny i funkcjonalny plecak szkolny Starpak z młodzieżową grafiką. Użytkowanie takiego plecaka to czysta przyjemność. Zapoznaj się również z innymi produktami Starpak dedykowanymi młodzieży Plecak szkolny składa się z dwóch komór zapinanych na zamek, co pozwoli na lepsze zorganizowanie wewnętrznej przestrzeni. Na zewnątrz znajduje się bardzo obszerna przednia, zapinana kieszeń, po bokach dwie kieszenie ze ściągaczem na umieszczenie w nich bidonu z napojem. Plecy i szelki wyściełane gąbką zapewniają komfort użytkowania i równomierne rozłożenie obciążenia na plecach dziecka. Wykonany z trwałego materiału wykończonego elementami odblaskowymi dla większego bezpieczeństwa. Plecak jest wyrobem tekstylnym. Przeznaczony dla dzieci w wieku 3 . Wymiary produktu wys.x szer. x gł. cm 41x31x21.