PLECAK MINI STK-12 DOGGY B&W

Producent: Starpak
Kod produktu: A121XX469362

Plecak Starpak Mini Cute

Cechy produktu mały, poręczny plecak dla przedszkolaka 1 pojemna komora wyścielona podszewką – łatwa w czyszczeniu 1 przednia kieszeń regulowane szelki wytrzymałe zamki błyskawiczne kieszonka na wizytówkę Plecak mini STARPAK to mały, ale bardzo poręczny plecak dla najmłodszych dzieci. Idealny do przedszkola. Dzięki temu dziecko może zabrać ze sobą np. ukochaną zabawkę. A jak wiadomo, bez niej wyjście do przedszkola może być trudnym przeżyciem dla dziecka i dla rodziców. Plecak mini STARPAK ma jedną komorę i 1 przednią kieszonkę. Obie zamykane na wytrzymałe zamki błyskawiczne. Komora jest wyścielona podszewką, która chroni plecak przed zabrudzeniem i jest bardzo łatwa w czyszczeniu. Dzięki regulowanym szelkom można je łatwo dopasować do wzrostu dziecka. Dodatkowo na plecach znajduje się specjalna kieszonka na wizytówką. Pozwala to podpisać plecak STARPAK.

Dane techniczne

Płeć Dziewczynka

Może te produkty Ci się spodobają ?