PLECAK POLSKA

Dostępność: średnia ilość

EAN: 5902643609792 Producent: STARPAK | Euro Trade

Starpak Plecak szkolny STK-40

Wygodny i funkcjonalny plecak szkolny Starpak z grafiką Orła Białego oraz napisem Polska. Użytkowanie takiego plecaka to czysta przyjemność. Zapoznaj się również z innymi produktami Starpak dedykowanymi młodzieży Plecak szkolny składa się z dwóch komór zapinanych na zamek, co pozwoli na lepsze zorganizowanie wewnętrznej przestrzeni. Na zewnątrz znajduje się bardzo obszerna przednia, zapinana kieszeń. Plecy i szelki wyściełane gąbką zapewniają komfort użytkowania i równomierne rozłożenie obciążenia na plecach dziecka. Wykonany z trwałego materiału wykończonego elementami odblaskowymi dla większego bezpieczeństwa. Plecak jest wyrobem tekstylnym. Przeznaczony dla dzieci w wieku 3 . Wymiary produktu wys.x szer. x gł. cm 42,5x 32x12,5.