Pojazdy z Antarktyki Laboratorium Mechaniki Clementoni

EAN: 8005125506590 Producent: CLEMENTONI

Niesamowity zestaw naukowy Pojazdy z Antarktyki Clementoni, dzięki któremu dziecko wyruszy w podróż po Antarktyce, przełamując lody zimnej mechaniki i inżynierii!

Zestaw składa się z 350 elementów, z których dziecko może zbudować 20 modeli pojazdów polarnych, m.in.ciężarówkę, pług śnieżny, traktor, poduszkowiec i wiele innych.

Ciężarówka składa się z ciągnika, przyczepy z wywrotką, wieży z obrotowym żurawiem, zębatkowego układu kierowniczego i regulowanego przedniego lemiesza... co pozwala przeżywać niesamowite przygody na lodzie!

Niesamowita aplikacja Mechanics Laboratory z interaktywnymi instrukcjami 3D sprawia, że budowanie modeli jest łatwe i daje mnóstwo radości.

Ilustrowana instrukcja zawiera wskazówki na temat budowania modeli i zapoznaje dziecko z podstawami fizyki, inżynierii i mechaniki.

Pomyślany, zaprojektowany i opracowany we Włoszech.

Docelowy wiek

Wymiary pudełka (DxSxW)