Skontaktuj się z nami 790 580 950 sklep@zabawkiiszkola.pl

Dostępność: brak towaru

Producent: Smily Play
Kod produktu: B122XX000686 AN01

Przytulaczek zwierzątko – piesek zaciekawi Twoje dziecko wieloma wesołymi funkcjami. Zabawka o żywych, radosnych kolorach najbardziej spodoba się najmłodszym dzieciom. Twój maluszek z pewnością pokocha zabawę z pieskiem Szczekusiem! Zabawki grające Smily Play są skierowane do najmłodszych dzieci. Wiadomo, że zabawki powinny towarzyszyć dziecku w jego rozwoju, inspirować i zachęcać do aktywności. Dlatego powstał pomysł na „Przytulaczki Zwierzątka”. Piesek Szczekuś jest jednym z przytulaczków. Na swoim brzuszku posiada trzy kolorowe przyciski funkcyjne, które uruchamiają różne melodie oraz uczą dzieci podstawowych cyfr i liter. Dodatkowo posiada mięciutką główkę i stópki. Co zyskuje Twoje dziecko? Rozwija sprawność manualną dziecka. Stymuluje zmysł wzroku i słuchu. Wspaniale pobudza wyobraźnię stając się towarzyszem zabaw. Posiada przycisk-wyłącznik, po dłuższym czasie nieaktywności. Co potrafi przytulaczek? Uczy podstaw alfabetu i cyfr. Gra wesołe melodyjki. Zachęca do zabawy.
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Infolinia 000 000 000