PSI PATROL GOTOWI DO NAUKI

PSI PATROL. Gotowi do nauki część 7 i 8 w pakiecie

OPIS: 16-tomowa seria edukacyjnych książek dla dzieci w wieku przedszkolnym opiera się na jednej z najpopularniejszych obecnie licencji. Do każdej książki dołączonych 16 kart. Po zebraniu wszystkich kart dziecko może stworzyć ilustrację z Psim Patrolem. Każde wydanie zawiera zadania i karty, które się uzupełniają i stanowią komplet – do nauki i zabawy! Książka: Stałe miejsce w książce (po 4 strony) mają działy wprowadzające alfabet (32 litery) liczby (od 1 do 20). Działy: Kolory, Kształty i figury, Przyroda pojawiają się nieregularnie, w zależności od tematyki książki. Pieski z Psiego Patrolu, ulubieni bohaterowie przedszkolaków, zachęcają dzieci do ćwiczeń manualnych (szlaki, wzory), ćwiczenia spostrzegawczości (szukanie różnic), pisania i czytania liter, liczenia w zakresie od 1 do 20. Na końcu książki pojawia się zabawa, łącząca właśnie poznane przez dziecko tematy edukacyjne. Karty W każdym zestawie 16 kart znajduje się 6 kart edukacyjnych. Karty w blistrze, całość zafoliowana UWAGA: Jeżeli będzie to konieczne z uwagi na gabaryty do wysyłki pakiet może zostać odfoliowany.