Plecak Szkolny Minecraft Creeper Time To Mine

Producent: Astra
Kod produktu: A267XX502022001

Plecak Szkolny Minecraft Creeper Time To Mine

Plecak Minecraft Time To Mine AB330.

Plecak wykonany z najwyższej jakości materiałów firmy Astra na licencji (C)MINECRAFT.

Plecak z pixelowym bohaterem popularnej gry - Creeperem.

Trzykomorowy plecak Minecraft zaprojektowany z myślą o fanach tej wciągającej gry.

Zdobi go logo Minecraft oraz motyw graficzny najpopularniejszych bohaterów tego niezwykłego, pikselowego świata.

Dzięki czterem pojemnym komorom w plecaku schowasz zeszyty, podręczniki oraz swojego ulubionego laptopa.

Liczne przegrody i schowki pomieszczą portfel, klucze oraz niewielkie urządzenie mobilne.

Atutem plecaka Minecraft są wygodne plecy i piankowe szelki, które zapewniają komfort wielogodzinnego noszenia.

Dane techniczne

Płeć Chłopiec