Pluszowa spirala Krowa i Tygrys GaGaGu

Spirala GaGaGu ma kontrastowe kolory i wzory co stymuluje zmysł wzroku niemowlaka.

Pluszowe elementy krówka i tygrysek - zachęcają dzieci do ich chwytania, wspierają ćwiczenia tzw. motoryki małej (ruchy dłoni i palców).

Na jednej z zawieszek umieszczone jest lusterko, które zwraca uwagę niemowlaka, zachęca do chwytania zawieszki i poznawania swojego odbicia.

Kształt spirali pozwala ją opleść na wózku, foteliku, nosidełku lub łóżeczku bez użycia plastikowych elementów.

Spirala jest w całości wykonana z materiału, jest bardzo lekka i poręczna, łatwa do przechowywania, idealna do zabrania na spacer czy w podróż.

Jest przeznaczona dla dzieci w wieku 3m+ i jest jednym z 12 produktów dostępnych pod marką GaGaGu.

Oprócz spirali są też dostępne szeleściki, kostki, grzechotki, spirala, zawieszki i książeczka sensoryczna oraz mata sensoryczna.

Wszystkie zabawki z serii GaGaGu można ze sobą łączyć.

Wymiary zabawki bez opakowania 200 x 200mm.

Wymiary opakowania: 20x18x10cm.

Wiek: 3m+.