Polly Pocket Zestaw Szkoła GVY51

Nauka w szkole Polly Pocket Pollyville to świetna zabawa! Szkoła skrywa wnętrze pełne niespodzianek i zabawę inspirowaną nauką, a 12 dołączonych akcesoriów – które można umieścić w dowolnym miejscu – uatrakcyjnia opowiadane historyjki!

Otwórz i rozłóż zestaw, aby zobaczyć 3 poziomy i 7 obszarów zabawy, mikrolalki Polly i Nicolas (z 5 ruchomymi punktami, aby można je było ustawiać w różnych pozach) oraz 12 mikroakcesoriów, które urozmaicą każdą zabawę.

Zorganizuj spotkanie w szkolnej auli, podawaj jedzenie na stołówce i jedz lunch przy stoliku, graj w siatkówkę, koszykówkę lub wspinaj się po linie na sali gimnastycznej, ucz się w klasie (tablica przesuwa w górę i w dół), spędzaj czas na korytarzu z otwieranymi szafkami, graj na pianinie, perkusji czy gitarze w sali muzycznej, baw się na dworze i nie tylko!

W zestawie są akcesoria takie jak torba, gitara, mikrofon, sztaluga, piłka do koszykówki, biurko, stolik do stołówki, 2 krzesła szkolne, siatka do siatkówki i siedzenia dla widowni.

Jest całe mnóstwo możliwości zabawy w szkole Polly Pocket Pollyville! Wymyślaj jeszcze więcej przygód, rozbudowując i wzbogacając swój świat zabawy dzięki pozostałym budynkom i pojazdom z Pollyville!

Zbierz wszystkie zestawy (sprzedawane oddzielnie w zależności od dostępności).

Kolory i elementy dekoracyjne mogą się różnić.

Wspaniały prezent dla dzieci od 4 roku życia, zwłaszcza tych, które uwielbiają szkołę i naukę!