QUARCETTI TOR KULKOWY MIGOGA DINOZAURY KULODROM 189

Kod produktu: B202XX040-6431

EAN: 8007905064313 Producent: Dante

Quarcetti Tor kulkowy Migoga Dinozaury kulodrom 189 elementów

Quercetti Tor kulkowy Skyrail Jurassicto fantastyczna zabawa ruchomymi piłeczkami, które pokonują skonstruowaną przez dziecko trasę. Przezroczysta kulka podczas toczenia się zachwyci wszystkich młodych obserwatorów. Liczne zakręty i spirale gwarantują ciekawe widowisko. Zabawka wykorzystuje prawa fizyki. Tor kulkowy będzie ciekawym eksperymentem dla małych odkrywców. Prędkość, grawitacja, siła odśrodkowa i siła tarcia to cechy, które odkryją dzieci podczas zabawy. Najpierw konstrukcyjna zabawa w składanie torowiska. Dzieci podczas montażu elementów doskonalą precyzje rąk, rozwijają wyobraźnię przestrzenną oraz ćwiczą koncentrację. Następnie bawiące się dzieci wymyślą mnóstwo ciekawych scenerii, podczas wyścigów turlających się kulek. Podczas zabawy kulkowym torem Quercetti zapanuje radość i sportowe emocji jak na prawdziwych wyścigach samochodowych. Rajd dinozaurów w okrągłych kapsułkach na pewno zachwyci małych odkrywców. Zalety: Łatwy montaż i demontaż toru Quercetti; Idealny zestaw dla miłośników zestawów konstrukcyjnych; Solidna konstrukcja i wytrzymały plastik; Przezroczyste piłeczki z dinozaurem zachęcają do zabawy i rozbudzają dziecięcą wyobraźnię; Tor kulkowy ma około cztery metry długości i gwarantuje mnóstwo radości; Zestawy torów Quercetti to wspaniały prezent dla miłośników klockowej zabawy oraz nietypowych wyścigów. W zestawie:127 elementów. Wiek dziecka: od 4 lat. Długość trasy: około 4 metry.

Może te produkty Ci się spodobają ?