QUERCETTI MOZAIKA MINI PIXEL ART DONALD

Kod produktu: B202XX040-0827

EAN: 8007905008270 Producent: Dante

QUERCETTI MOZAIKA MINI PIXEL ART DONALD

Quercetti Mozaika Mini Pixel Art Donald to kreatywna zabawka, która zainteresuje dzieci na dłuższy czas. Zadaniem malucha jest układanie kolorowych kołeczków na perforowanej tabliczce. Mali artyści własnoręcznie tworzą obrazek z wizerunkiem bajkowego bohatera. Twórczy zestaw gwarantuje mnóstwo zadowolenia i pozytywnych emocji. Dołączony szablon ułatwi dzieciom pracę i sprawi, że maluchy bardzo chętnie będą tworzyć mozaikę. Zestaw zawiera kartonową ramkę, którą można wykorzystać, aby postawić portret Kaczora Donalda na półce. Własnoręcznie zrobiona mozaika będzie świetną ozdobą w pokoju dziecka. Zestaw do twórczej zabawy jest wysokiej jakości. Zabawki typu „ręczne robótki” rozwijają kreatywność i wyobraźnię maluszków, a także pozytywnie wpływają na rozwój umiejętności manualnych. Zalety: Zabawka rozwija wyobraźnię dzieci i doskonali precyzję rąk; Dołączony szablon wspomaga małe dzieci podczas twórczej pracy Gotowa mozaika gwarantuje zadowolenie małych artystów; Tworzenie ozdób z drobniutkich, kolorowych elementów to bardzo pożyteczna forma spędzania czasu; Układanie na podstawce drobnych elementów wymaga koncentracji i cierpliwości.\ W zestawie:• 1200 kołeczków;• Szablon;• Ramka;• Tablica. Cechy:• Wiek dziecka: od 3 lat.