QUERCETTI TOR KULKOWY ROLLER COASTER MINI RAIL 8M KULODROM

Kod produktu: B202XX040-6430

EAN: 8007905064306 Producent: Dante

Quercetti tor kulkowy Roller Coaster Mini Rail 8 m

Zestaw Quercetti Skyrail Roler Coaster 150 części. Zbuduj swój własny! 8 metrów najlepszej zabawy! Najwyższej jakości elementy Zabawa połączona z edukacją! Zrób to sam! W skład zestawu wchodzi 150 giętkich, niełamliwych elementów stworzonych do budowania spektakularnie podwieszonych tras. Tory, kołowrotki, cięgna, łączniki oraz kulki - to wszystko czego potrzeba Twojemu dziecku do konstrukcyjnych eksperymentów! Stwórz ze swoim malcem budowlę z instrukcji.. Lub przenieście zabawę na wyższy poziom. Zbudujcie coś autorskiego! Uśmiech na twarzy Twojej pociechy - gwarantowany! Najlepsze materiały gwarantem rozrywki Poszczególne elementy wykonane zostały z najwyższej jakości tworzywa sztucznego. Dzięki temu, nawet podczas najbardziej szalonych zabaw żaden z elementów nie ulegnie zniszczeniu. Dbałość o najmniejszy nawet szczegół podniesie komfort, przyjemność użytkowania. Czegóż chcieć więcej dla swojej pociechy? Eksperymentuj i poznawaj świat! Zabawka pobudza wyobraźnię, uczy przestrzennego widzenia oraz rozumowania. Za sprawą toru kulkowego Quercetti Skyrail Roler Coaster Twój maluch pozna również podstawowe prawa fizyki - doświadczy czym jest siła odśrodkowa, siła tarcia oraz grawitacja. Wystarczy jedynie wypuścić kule z dłoni!

Może te produkty Ci się spodobają ?
TOR KULKOWY MIGOGA ELEVATOR 150EL
110,39 zł