QUERCETTI ZESTAW KONSTRUKCYJNY TECNO TOOLBOX AUTO 128

Kod produktu: B202XX040-6125

EAN: 8007905061251 Producent: Dante

Quercetti Zestaw konstrukcyjny Tecno Toolbox Auto 128elementów

Quercetti Zestaw konstrukcyjny Auto 128 elementówto magiczna skrzyneczka dla małego majsterkowicza. Wnętrze skrywa ciekawe akcesoria, które można przykręcać do specjalnej podstawy. Złote rączki ucieszą się podczas dokręcania śrubek. Kreatywny zestaw pozwala także skonstruować pojazdy 3D , którymi dzieci mogą swobodnie jeździć. Samodzielnie zmontowane maszyny i samochody uradują fanów motoryzacji i małych techników. Skonstruowane modele posiadają ruchome elementy. Narzędzia są bezpieczne i dostosowane do dziecięcych rączek. Wszystkie części można łatwo do siebie przymocować. Chłopcy znajdą niezbędne do pracy rzeczy jak: klucz, śrubokręt, imbus oraz śrubki i nakrętki. Poręczna skrzyneczka z uchwytem pomaga utrzymać porządek po skończonej zabawie. Doskonały zestaw dla małych miłośników majsterkowania i wielbicieli zabaw konstrukcyjnych. Zalety: Zestaw plastikowych narzędzi do majsterkowania zachwyci wszystkich chłopców; Dzieci mogą budować płaskie oraz trójwymiarowe konstrukcje; Podczas zabaw konstrukcyjnych dzieci stymulują koordynację wzrokowo-ruchową; Przykręcając śrubki maluchy doskonalą zręczność palców oraz ćwiczą koncentrację; Zbudowane modele rozbudzają wyobraźnię dzieci; Skrzyneczka to idealne miejsce do przechowywania i przetransportowania narzędzi; Akcesoria do zabawy są bezpieczne i wygodne dla dzieci. W zestawie:128 elementów. Wiek dziecka: od 5 lat.