Robot Bubble Clementoni

Bubble. Rysujący robot Clementoni

Bubble to inteligentny robot, który wprowadzi dziecko w świat rysunków i kodowania w łatwy i przyjemny sposób. Robot oferuje dwa tryby zabawy: rysowanie i gry.

Tryb rysowania

W trybie rysowania dziecko może tworzyć różnego rodzaju rysunki, naciskając odpowiednie klawisze na kolorowej klawiaturze robota. Klawisze odpowiadają za różne kształty i kolory, które robot następnie narysuje na papierze. W zestawie znajdują się również karty z podpowiedziami, które pomogą dziecku w pierwszych próbach programowania.

Tryb gry

W trybie gry Bubble może poruszać się w zabawny sposób i reagować na głośne dźwięki oraz silne podmuchy. Dziecko może bawić się z robotem na różne sposoby, na przykład bawiąc się w chowanego lub ścigając się.

Cechy produktu:

• Dwa tryby zabawy: rysowanie i gry
  • Kolorowa klawiatura z podpowiedziami
  • Możliwość tworzenia nieskończonej liczby rysunków
  • Możliwość reagowania na dźwięki i podmuchy
  • Zabawy dla dzieci w wieku od 6 lat

W zestawie:

• Robot Bubble
  • Karty z podpowiedziami
  • Instrukcja obsługi

Bubble to świetna zabawka dla dzieci, która pozwoli im na kreatywną zabawę i naukę podstaw programowania. Robot jest łatwy w obsłudze i oferuje wiele możliwości zabawy.