ROBOT MIND DESIGNER

EAN: 8005125505340 Producent: CLEMENTONI

Ten innowacyjny inteligentny robot prowadzi dzieci przez proces uczenia się matematyki, arytmetyki i geometrii

Wprowadza dziecko do projektowania za pomocą precyzyjnych silników, które umożliwiają tworzenie geometrycznych kształtów i projektów o różnym stopniu złożoności z niezwykłą precyzją. Ten niesamowity robot można zaprogramować ręcznie lub głosowo przy użyciu innowacyjnej funkcji rozpoznawania głosu. Dzięki wykresowi arytmetycznemu, Mind może zostać zaprogramowany do wykonywania funkcji arytmetycznych, podczas korzystania z wykresu Escape Room, twoje dziecko będzie zachęcane do rozwiązywania zadań i rozwijania umiejętności logicznego myślenia. Korzystając z wyjątkowej bezpłatnej aplikacji, Twoje dziecko może eksperymentować z blokami instrukcji kodowania, tworzyć złożone kształty geometryczne i grać z mnóstwem oryginalnych interaktywnych gier kodowych. Dzięki technologii Bluetooth zawartość Mind jest stale aktualizowalna, dzięki czemu możesz grać bez ograniczeń! Znacznik, wykresy i arkusze A3 są zawarte w pakiecie.