ROWEREK FORCE MINT VINTAGE

Dostępność: ostatnie sztuki

Rowerek biegowy FORCE MINT VINTAGE

Lekka i niezwykle trwała konstrukcja ze stopu magnezu (tylko 2,56 kg) Jednoczęściowa, niespawana rama, estetyczne i bezpieczne wykończenie Antypoślizgowe, gumowe rączki, zakończone SAFE-DOTS zabezpieczeniem przed otarciem rączek W pełni skrętna kierownica z możliwością regulacji wysokości, w razie ewentualnego upadku kierownica składa się na płasko pod ciężarem dziecka, zmniejszając ryzyko urazu Duże 12 calowe opony z pianki EVA z technologią SHOCK ABSORB - absorbują wstrząsy zwiększając komfort i wygodę jazdy Ergonomiczne, miękkie siodełko z regulacją wysokości, z wysokiej jakości materiału oryginalny kształt ramy rowerka z wyprofilowaną kierownicą, nietypowe felgi oraz designerskie siodełko Rowerek biegowy Kidwell FORCE pozytywnie przeszedł badania m.in. na wytrzymałość, skrętność, obciążenie, czy wielokrotność uderzeń. Został zaprojektowany, wyprodukowany i certyfikowany zgodnie z wymogami Unii Europejskiej, spełnia europejskie normy bezpieczeństwa EN 71 Nauka przez zabawę - dziecko samodzielnie i w naturalny sposób: Rozwija się motorycznie Uczy się równowagi Usprawnia obustronną koordynacje ruchową Przygotowuje się do jazdy na tradycyjnym rowerku Specyfikacja Marka: Kidwell Model: FORCE Wzór: MINT VINTAGE, miętowy, brązowe rączki i siodełko Materiały: rama ze stopu magnezu, koła z pianki EVA, elementy z tworzyw sztucznych Wzrost dziecka: 90-105cm Maksymalna waga dziecka: 25kg Waga produktu: 2,56 kg Opakowanie: karton 68 x 30 x 12 cm / 3,56 kg W zestawie: instrukcja w języku polskim, klucz imbusowy Symbol: ROBIFOR07A0 Kod: 5901130078493 Rowerek biegowy dla dzieci Jeżdżąc na rowerku biegowym, dziecko znacznie efektywniej trenuje zmysł równowagi, dlatego później ma mniej problemu ze zmianą na model z pedałami – bez konieczności montowania dodatkowych, bocznych kółek. Biegowy rowerek dla dzieci FORCE marki Kidwell to doskonały zakup, który ma też pozytywny wpływ na rozwój fizyczny. Przeznaczony jest dla maluchów o wadze do 25 kg. Produkt jest w pełni bezpieczny i zgodny z wymaganiami Unii Europejskiej - spełnia normy EN 71. Dodatkowo charakteryzuje się oryginalnym i nowoczesnym designem - uwagę zwraca m.in. nietypowy kształt ramy czy charakterystyczne felgi. Jest przy tym lekki, wykonany ze stopu magnezu.