Rainbow High Lalka Chłopiec River Kandall Seria 2

Rainbow High Lalka Chłopiec River Kandall - modowa lalka fashion doll

Według legendy na końcu każdej tęczy znajduje się skarb. Prawda jest jednak jeszcze bardziej fascynująca. Tylko garstka wybranek, niebojących się odważnego wizerunku, może kroczyć tęczą do Rainbow High - szkoły mody, w której uczą się jak eksponować swoje prawdziwe barwy.

Pierwsza lalka chłopiec Rainbow High w zestawie z oryginalnymi akcesoriami zachwyci małe miłośniczki mody!

River Kandall to gwiazda szkolnej drużyny piłkarskiej, a także niezaprzeczalna ikona stylu. Jego outfit składa się głównie z ubrań w kolorze turkusowym i niebieskim o luźnym, nieco sportowym kroju. Postać wykonana została z dbałością o detale: lalka posiada duże, zachwycające oczy barwy błękitnej, włosy łatwe do stylizowania i przyjazne rysy twarzy.

Dwa dołączone stroje można ze sobą łączyć i miksować, by powstały ciekawe zestawienia godne zaprezentowania na wybiegu.

Dzięki zginanym kończynom Kendall może przybierać rozmaite pozy.

Komplet będzie fantastycznym dopełnieniem kolekcji lalek Rainbow z niezwykłymi dodatkami na każdą okazję.

W zestawie ponadto:

• grzebień,
  • dwa wieszaki i
  • podstawka na lalkę.

Pssst! - Podpowiedź - aby rozczesać włosy lalki umyje je w jakimkolwiek szamponie do włosów.

Poznaj wszystkie 6 lalek z kolekcji!

• Ruby Anderson,
  • Poppy Rowan,