Rainbow High Lalka Skyler Bradshow Seria 1

Rainbow High Lalka Skyler Bradshow - modowa lalka fashion doll

Według legendy na końcu każdej tęczy znajduje się skarb. Prawda jest jednak jeszcze bardziej fascynująca. Tylko garstka wybranek, niebojących się odważnego wizerunku, może kroczyć tęczą do Rainbow High - szkoły mody, w której uczą się jak eksponować swoje prawdziwe barwy.

Stwórz kolekcję pięknych, wystrojonych lalek z serii Rainbow High.

Poznajcie Skyler Bradshaw. Ubiera się cała na niebiesko, ma niezwykłej urody dające się czesać włosy, a jej twarz zdobią długie rzęsy. Ponadto posiada super funkcje. Przeguby kończyn umożliwiają ustawienie jej w dowolnej pozie. Ramiona i nogi zginają się, gdy nadajesz lalce kolejną efektowną pozę.

Skyler ma 2 komplety ubrań, których elementy możesz zamiennie stosować, dowolnie je wymieniać i dobierać, nadając lalce wygląd, który nie pozwoli przejść obok niej obojętnie.

Skyler lubi styl klasyczny, czyli dżinsy z odrobiną blasku.

Ubierz ją w dżinsowy crop top, spódniczkę, albo dżinsową sukienkę z kurtką, urocze skarpetki, buty na wysokich obcasach i dodatki.

W zestawie ponadto:

• grzebień,
  • dwa wieszaki i
  • podstawka na lalkę.

Pssst! - Podpowiedź - aby rozczesać włosy lalki umyje je w jakimkolwiek szamponie do włosów.

Poznaj wszystkie 6 lalek z kolekcji!

• Ruby Anderson,
  • Poppy Rowan,