Rainbow High - Modna lalka Daphne Minton- Seria 3

Rainbow High - Modna lalka Daphne Minton 575764

Według legendy na końcu każdej tęczy znajduje się skarb. Prawda jest jednak jeszcze bardziej fascynująca. Tylko garstka wybranek, niebojących się odważnego wizerunku, może kroczyć tęczą do Rainbow High - szkoły mody, w której uczą się jak eksponować swoje prawdziwe barwy.

Stwórz kolekcję pięknych, wystrojonych lalek z serii Rainbow High.

Daphne Minton ma unikalny design i jest ubrana miętowo (jasnozielono) od stóp do głów. Ma wspaniałe, szczegółowe rysy w swoim fasonie, piękne włosy, długie rzęsy i szklane oczy.

Daphne jest dostarczana z 2 kompletnymi strojami dla lalek z ubraniami, butami i akcesoriami dla lalek. Ubierz ją w każdy styl, a następnie połącz i dopasuj stroje i akcesoria, aby pobudzić wyobraźnię i zabawę w opowiadanie historii.

Daphne koncentruje się na projektowaniu akcesoriów i uwielbia, aby jej wygląd był świeży i dokładny. Przychodzi ubrana w stylową satynową kurtkę z nadrukiem graficznym, dzianinową bluzkę, tweedową spódnicę z chustką z organzy z sitodrukiem i szpilkami z paskami. Jej drugi strój to dwuczęściowy, sztucznie pikowany, zamszowy t-shirt z grafiką i wysokie obcasy z paskami.
Jest w pełni wyartykułowana i ruchoma, jej ręce i nogi zginają się w wielu miejscach co przekłada się na efektowne pozy, możesz ją postawić na dołączonym stojaku dla lalek.

CO ZAWIERA:

• modną lalkę,
  • 2 kompletne stroje dla lalek,
  • 2 pary butów i akcesoria dla lalek -
  • grzebień dla lalek,
  • kolczyki, szalik z organzy,
  • 2 wieszaki
  • stojak dla lalek.
  • Wymiary opakowania: 30x30x8cm.