Skontaktuj się z nami 790 580 950 sklep@zabawkiiszkola.pl

Dostępność: średnia ilość

Producent: Lisciani Giochi
Kod produktu: B202XX304-PL77397

Robot Step Lisciani to wyjątkowy produkt technologiczny, przy którym nauka nie może być nudna.

Robot mówi, rysuje, opowiada ciekawostki oraz zadaje zagadki. Uczy liter alfabetu, cyfr, a także omawia zagadnienia m.in. z dziedziny zwierząt czy środków transportu.

Dzięki interakcji z robotem, dziecko uczy się poprzez słuchanie i równoczesne odwzorowywanie rysunków tworzonych przez robota.

Obsługa robota jest łatwa i intuicyjna. Wystarczy naładować zabawkę w wygodny sposób, podłączyć ramię rysujące, wybrać interesującą kartę, włożyć ją do „oka” robota, a następnie wykonywać instrukcje.

Zestaw zawiera:

• robot z kablem do ładowania oraz 2 pisaki
  • karty z alfabetem (26 kart), cyframi (9 kart) oraz zagadnieniami tematycznymi (30 kart) i quizami (5 kart).

Efektywna nauka idzie w parze z aktywnością, śmiechem i zabawą. Wielopoziomowa i ciekawa edukacja pozwala rozbudzać ciekawość w dzieciach, co pobudza entuzjazm do nauki o świecie.
Jak nauka, to tylko poprzez działanie! Interaktywny Robot Step to nie tylko nauczyciel rysunku dla przedszkolaków, ale także ciekawy przewodnik po zagadnieniach, którymi się interesują.

Wymiary: 26x18cm.

Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się