SUPERMARKET B/O+AKC 60X44X19 MC PUD 6

Supermarket Mega Creative

Zalety produktu Fantastyczny zestaw Supermarket MEGA CREATIVE nie tylko pozwoli nauczyć dziecko znajomości poszczególnych produktów ale i posługiwania się środkami płatniczymi czy zrozumieć zasady funkcjonowania w społeczeństwie oraz poznać obowiązki rodzinne W zestawie znajduję się kasa fiskalna wraz z ladą sklepową. Do kasy dołączony jest skaner dzięki czemu malec może skanować produkty i poczuć się jak prawdziwy sprzedawca. Wystarczy przycisnąć przycisk a skaner odtworzy charakterystyczny dźwięk skanowania produktu. W zestawie znajdują się również artykuły spożywcze oraz warzywa i owoce a także wózek sklepowy. Zestaw składa się z 24 elementów. Zestaw wykonany z plastiku. Przeznaczony dla dzieci w wieku 3 . Wymaga zasilania bateriami 2 x AALR06 - nie załączono do zestawu. Wymiary opakowania dł.x wys.x gł. cm 60x44x19 Waga opakowania kg. 4,89 kg , Wymiary produktu supermarket dł. x wys. x gł cm 48x82x41, waga produktu kg. 2,56 kg Wymiary produktu wózek sklepowy dł. x wys. x gł cm 30x40x20, waga produktu kg. 0,70 kg Pakowany w karton.