Szeleścik Szop Pingwin GaGaGu

Dostępność: ostatnie sztuki
Wysyłka w: Natychmiast

Szeleścik Szop Pingwin ma kontrastowe kolory i wzory co stymuluje zmysł wzroku niemowlaka, a szeleszczący materiał wewnątrz zabawki stymuluje jego słuch.

Dziecko ma możliwość poznawania różnych tekstur dzięki czemu rozwija zmysł dotyku.

Dodatkowe wstążeczki, pluszowe pętelki, duża metka ułatwiają chwytanie zabawki dziecku oraz wspierają ćwiczenie tzw. motoryki małej (ruchy palców i dłoni).

Szeleścik jest dwustronny z każdej strony ma inną grafikę: z jednej strony owieczka, a z drugiej tygrysek.

Zabawka jest bardzo lekka i poręczna, łatwa do przechowywania, idealna do zabrania na spacer czy w podróż.

Jest przeznaczona dla dzieci w wieku 0m+ i jest jednym z 12 produktów dostępnych pod marką GaGaGu.

Oprócz szeleścika są też dostępne grzechotki, spirala, zawieszki, książeczki i kostki sensoryczne oraz mata sensoryczna.

Wymiary zabawki bez opakowania 170 x 170mm.

Wymiary opakowania: 20x17x1cm.

Wiek: 0+.