Tablica motywacyjna magnetyczna Psy Kidea

Tablica motywacyjna magnetyczna C Kidea

Tablica motywacyjna na magnesy dla małego fana piesków. To świetny sposobów zachęcania dzieci do domowych czynności. Dzięki takiej tablicy nasza pociecha nie tylko pokocha swoje obowiązki, ale również nauczy się w szybki i prosty sposób odpowiedzialności. Można ją ppowiesić na lodówce dzięki magnesowi, postawić jak otwartą książkę na biurku lub odłożyć na półkę. Trzyma się stabilnie, ponieważ jest odpowiednio usztywniona i wykonana z wysokiej jakości materiałów. W zestawie magnetyczne gwiazdki z buźkami - wesołe, neutralne i smutne - do oceny wykonanego zadania.