TEMERÓWKO-GUMKA CUDDLES

Producent: Milan
Kod produktu: A365XX4701116CD

Temperówko-gumka Capsula Cuddles p16 MILAN Cena za 1szt

Temperówko-gumka Capsula Cuddles p16 MILAN Cena za 1szt – opis produktu Fantazyjne połączenie temperówki i gumki w jednym. Z jednej strony pojedyncza temperówka na cienkie kredki i ołówki. Z drugiej miękka gumka z syntetycznego kauczuku, a po środku pojemnik na ścinki. Wszystko w żywych kolorach i nowoczesnym designie nawiązującym do nowej kolekcji CUDDLE. Mają ostre i wytrzymałe ostrza ze stali węglowej dzięki czemu idealnie nadają się do wszystkich rodzajów ołówków. Posiadają system bezpiecznych ostrzy, który zapobiega odłączeniu się ostrza od korpusu temperówki. Idealne do użytku szkolnego. Dostępne w 3 kolorach z nadrukami: granatowym, różowym i turkusowym. Oryginalny produkt stworzony przez własny dział badawczo-rozwojowy MILAN. Rozmiar temperówko-gumki: 6,5 x 3,5 x 2,4 cm.