Terapia Tangram Alexander

EAN: 5906018023787 Producent: Alexander

Zestaw zawiera 42 różnorodne, drewniane figury geometryczne, w dużych poręcznych rozmiarach.

W zabawie dysponujemy instrukcją z 61 wzorami, prezentującymi jedynie konkury obrazka.

Zadanie polega na ułożeniu odpowiedniego wzoru przy wykorzystaniu dowolnych siedmiu figur.

Drewnienie elementy o sporych rozmiarach zostały zaprojektowanie tak, aby ułatwić chwyt osobom starszym oraz po przebytych urazach, po udarach, czy w trakcie choroby Parkinsona.

Dzięki prostym zasadom, gra jest idealna do wspólnej zabawy młodszych dzieci ze swoimi dziadkami.

Razem spędzony czas, doskonale wpłynie na relacje pomiędzy pokoleniami, a jednocześnie dostarczy potrzebnych zarówno najmłodszym jak i najstarszym ćwiczeń motoryki małej.

Zabawa z Tangramem to także ogromna satysfakcja z samodzielnego rozwiązania łamigłówek.

Zalety gry:

• Drewniane elementy,
  • Czytelne zasady gry,
  • Kilka wariantów, w zależności od ilości graczy,
  • Wspomaga utrzymanie sprawności ruchowej i intelektualnej.

Zawartość opakowania:

• duże trójkąty prostokątne - 12 szt.,