TOALETKA 35X44X10 ZAMEK

EAN: 5903246443264 Producent: EUROTRADE

Toaletka z akcesoriami Zamek Mega Creative

Piękna toaletka MEGA CREATIVE w kształcie Zamku, zawiera mnóstwo dodatków które z pewnością ucieszą każdą młodą damę. Każda księżniczka marzy by być piękną już od samego rana Toaletka zawiera funkcje multimedialne- lusterko świeci się w trzech kolorach niebieskim, różowym oraz czerwonym. Zestaw zawiera toaletkę z funkcjami dźwiękowymi oraz świetlnymi, suszarkę do włosów, 3 lakiery do paznokci, różdżkę, 2 bransoletki, grzebień do włosów, 2 szminki, 3 pierścionki oraz spinki do włosów. Całość wykonana jest z plastiku. Zestaw przeznaczony dla dzieci od lat 3 . Wymaga zasilania bateriami 3 x AA/LR6-nie załączono do zestawu. Wymiary opakowania dł.x wys.x gł. cm 35x44x10.