TRAKTOR +AKCESORIA 35X12X11

Traktor akcesoria MIX2 MEGA CREATIVE

Zalety produktu traktor posiada funkcję pull back, dzięki czemu po pchnięciu go do przodu kontynuuję jazdę samodzielnie, posiada hak do którego można doczepić przyczepy z zestawu, przyczepy posiadają ruchome elementy. Mamy coś dla młodego Rolnika. Traktor wraz z przyczepą zadowoli nawet najbardziej wymagające dzieci Zawartość zestawu traktor, przyczepa z owocami. Wymiary/waga/baterie wymiary produktu traktor dł. x wys. x gł. cm 13,5x9,5x 8, wymiary produktu przyczepy dł. x wys. x gł. cm 19,5x9,5x6,5, wymiar opakowania dł. x wys. x gł. cm 34,5x12x10, waga produktu bez opakowania kg 0,14 kg waga produktu w opakowaniu kg 0,20 kg, nie wymaga zasilania bateriami. Zabawka przeznaczona dla dzieci w wieku 3 . Zestaw pakowany w karton z okienkiem.