TRAKTOR +AKCESORIA 42X14X10

Traktor z akcesoriami MEGA CREATIVE

Zalety produktów traktor posiada funkcję pull back dzięki czemu po pchnięciu pojazdu do przodu kontynuuję jazdę samodzielnie, maszyna doczepiona do pojazdu posiada ruchome elementy. Praca na Gospodarstwie Rolnym jest bardzo ciężka. Nieocenioną pomocą dla Rolników są więc Maszyny Rolnicze. Dzięki MEGA CREATIVE na Twoim Gospodarstwie wszystko zawsze będzie zrobione Zawartość zestawu traktor, maszyna rolnicza. Wymiary/waga/baterie wymiary produktu cm 36x12x8, wymiary opakowania dł. x wys. x gł. cm 42x14x10, waga produktu bez opakowania kg 0,19 kg, waga produktu w opakowaniu kg 0,35 kg, nie wymaga zasilania bateriami. Zabawka przeznaczona dla dzieci w wieku 3 . Pakowana w kartonik z okienkiem.