Tuban Jiggly Slime 100g Fioletowy Perła

JIGGLY SLIME – Fioletowy Perłowy 100G

Nowy Jiggly Slime to prawdziwa gratka dla najbardziej wymagających wielbicieli zabaw popularnym glutkiem.

Dzięki unikalnej recepturze, Jiggly Slime jednocześnie zabawnie trzęsie się jak galareta i rozciąga we wszystkie strony jak guma.

Slime aż prosi się o to, by godzinami ugniatać go, przekładać z ręki do ręki, rozciągać we wszystkie strony czy robić z niego bańki. Nasycone kolory Jiggly Slime, wśród których znaleźć można nawet przepiękne, perłowe odcienie, zachwycają oko, a apetyczne zapachy, jakimi część z nich została obdarzona, w niezwykły sposób pobudzają zmysł zapachu.

Kolekcja Jiggly Slime to aż 10 różnych perłowych kolorów

Co wyróżnia JIGGLY SLIME:

• wyjątkowe, owocowe zapachy
  • piękne intensywne kolory
  • zabawa nimi to świetne ćwiczenie sensoryczne
  • idealny do slimowych sztuczek
  • można się nimi bawić na wiele sposobów
  • zostały wyprodukowane w Polsce

Ostrzeżenia: Zabawka nieodpowiednia dla dzieci poniżej 3 roku życia. Do użytku tylko pod nadzorem osoby dorosłej! Ryzyko zadławienia-połknięcia. W przypadku dostania się do oczu płukać 15 min. pod bieżącą, zimną wodą. Nie nadaje się do spożycia. Opakowanie nie jest zabawką.

Dane techniczne

Płeć Uniwersalny