UKŁADANKA DREWNIANA NAUKA LITEREK

Producent: Brimarex
Kod produktu: B210XX1581730

Drewniana układanka Duże Literki 3D firmy TOP BRIGHT.

Zabawka ta jest pomocna w pierwszych etapach nauki czytania, pomaga też w rozwoju intelektualnym pociechy. Układanka składa się z drewnianej podkładki, 26 kolorowych liter 3D od A do Z. Dziecko powinno przyporządkowywać odpowiednią literkę do pustego pola na podkładce, dopasowując ją po kształcie. Układanka ułatwia dziecku poznanie i zapamiętanie wyglądu danej literki, poprzez poznanie jej kształtu przy pomocy zmysłów wzroku i dotyku.W kolejnym etapie, dziecko może tworzyć lub czytać różne słowa przy użyciu tych literek. Produkt wykonany jest z ekologicznego, wysokiej jakości drewna, bez BPA. Barwione nietoksyczną farbą na bazie wody, zgodnie z najwyższymi międzynarodowymi standardami bezpieczeństwa zabawek. Zabawka zawiera: - drewnianą podkładkę, - 26 kolorowych drewnianych liter 3D od A do Z Wymiary zabawki: 28,5x27,5x1,8 cm. Zabawka przeznaczona dla dzieci: 24M+.

Dane techniczne

Płeć Uniwersalny