WARSZTAT Z NARZĘDZIAMI 40X62X13 WÓZEK

Dostępność: ostatnie sztuki
Wysyłka w: Natychmiast

EAN: 5903246451900 Producent: EUROTRADE

Warsztat z narzędziami na kółkach

Dzięki możliwości używania narzędzi MEGA CREATIVE na wzór prawdziwych, dziecko już we wczesnych latach pozna zastosowanie i możliwości prostych narzędzi co uczyni je bardziej zaradnymi w przyszłości. Kreatywna zabawka rozwijająca zdolności manualne oraz myślenie przestrzenne! Zestaw zawiera: warsztat do majsterkowania, wiertarkę, śrubokręt, młotek, klucz francuski, nóż do tapet, gogle ochronne, 4 deseczki różnej wielkości oraz mnóstwo śrubek i nakrętek różnego rodzaju. Zestaw zawiera 38 elementy. Posiada efekty dźwiękowe oraz świetlne. Narzędzia posiadają również ruchome elementy. Warsztat w formie wózeczka, dzięki kółkom można go przewieźć w dowolne miejsce. Produkt wykonany z plastiku. Przeznaczony dla dzieci w wieku: 3+. Wymaga zasilania bateriami x AAALR03- nie załączono do zestawu. Wymiary warsztatu po złożeniu (dł. x wys. x gł.) 35x48x36. Wymiary opakowania (dł. x wys. x gł.) [cm]: 40x62x13.