Wózek Na zakupy sklepowy dla dzieci Polesie

EAN: 4810344007438 Producent: POLESIE

Wózek sklepowy na zakupy Polesie 7438 zielony

Dzieci uwielbiają zabawę w sklep, a teraz zakupy maluchów będą jeszcze bardziej przyjemne, ponieważ będzie można przewozić je w specjalnym wózku! Zabawka idealnie nadaję się do zabawy zarówno w domu jak i na dworze. Dodatkowo wózek posiada siedzisko np. dla lalek lub misia. Produkt wykonany jest w żywej kolorystyce. Wózek do sklepu od firmy Polesie to produkt wykonany z wysokiej jakości plastiku. Dzięki temu jest trwały, co pozwala na umieszczanie w nim nawet ciężkich artykułów. Wyposażony jest w cztery szerokie kółka umożliwiające łatwe poruszanie się nim. Składa się z dużego kosza oraz mniejszej kieszonki na małe produkty lub ulubioną lalkę. Rączkę, która jest przy wózku można odpiąć jeśli okaże się, że jest ona dla naszego malucha za wysoko.