Wędka. Zabawka logiczna Clementoni

EAN: 8005125177172 Producent: CLEMENTONI

Wędka Zabawka Logiczna to cztery wesołe rybki, które należy złowić i umieścić w łódce zgodnie z ich kolorem!

Klasyczna gra w prostej i zabawnej wersji, odpowiedniej dla najmłodszych dzieci, pomaga rozwijać koordynację i ćwiczyć logiczne myślenie.

Zabawkę charakteryzuje wyszukany design i miękkie kolory. Jest wykonana z plastiku z recyklingu w pełnej zgodności z filozofią Play For Future.

Wędka z żyłką magnetyczną działa w prosty i natychmiastowy sposób. W zestawie z 4 rybkami, które należy włożyć do przegródki w odpowiednim kolorze.

Pojemnik jest równocześnie pływającą łódką, którą dziecko może się bawić podczas kąpieli.

Pomyślany, zaprojektowany i opracowany we Włoszech.

Docelowy wiek
12-36m