ZABAWNY TELEFON SMILY PLAY

Producent: Smily Play
Kod produktu: B122XX000608 AN01

Zabawny Telefon

zaciekawi Twoje dziecko wieloma wesołymi funkcjami. Interaktywna zabawka zachwyca kolorami, różnorodnością faktur i kształtem. Obszyta jest mięciutkim materiałem, można ją zawiesić na łóżeczku lub wózku dzięki specjalnemu uchwytowi. Zabawka o żywych, radosnych kolorach najbardziej spodoba się najmłodszym dzieciom. Gra wesołe melodie i miga światełkiem. Emitowane dźwięki i odgłosy zwierzątek wspomagają rozwój słuchu. Uśmiechnięta buzia to bezpieczne lusterko – doskonała okazja do nauki rozpoznawania swojego odbicia. Miękkie łapki-gryzaczki ukoją bolące dziąsła. Dziecko uczy się koordynacji ruchów. Żywe kolory, wspomagają rozwój zmysłu wzroku. Telefon jest wielofunkcyjny, po naciśnięciu głównych przycisków na środku brzuszka zaczyna dzwonić, migotać i wesoło przygrywa melodie. Emituje również odgłosy zwierzątek np. szczekanie psa. Posiada lustereczko w kształcie ust, a jego oczka wesoło grzechoczą. Telefon posiada elementy do chwytania, miękkie łapki i loczki, a antenka spełnia funkcję gryzaczka. Zabawka posiada uchwyt do zawieszania. Wykonana jest z bezpiecznych dla dzieci materiałów.

Może te produkty Ci się spodobają ?
B119XXDD32730
199,00 zł
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (INPOST KURIER) już od 149,00 zł.