ZAKREŚLACZ SWAY PASTEL ETUI 4 KOLORY

Producent: Milan
Kod produktu: A365XX162119807,

Zestaw czterech zakreślaczy z etui Milan Sway KOD SKU: 162119807 Producent: Milan Kolor: Multicolor Wysokość w cm: 12,5 Szerokość w cm: 1,7 OPIS: Zestaw czterech zakreślaczy w pastelowych kolorach z etui hiszpańskiej marki MILAN. Niezbędne w szkole, pracy czy na zajęciach. Dzięki poręcznemu opakowaniu możesz je szybko wrzucić do plecaka czy torby, a kiedy są potrzebne wyjmij i wygodnie z nich korzystaj! Markery idealnie sprawdzą się na papierze, kserokopiach lub papierze termicznym. cztery kolory w zestawie: żółty, pomarańczowy, fioletowy, zielony; grubość pisania od 2 do 4 mm; wysokiej jakości tusz; system bezpiecznego zamknięcia, który zapobiega wysychaniu zakreślacza; płaska, ścięta końcówka. Oryginalny projekt stworzony przez własny dział badawczo-rozwojowy firmy MILAN.