ZESTAW PIĘKNOŚCI 32X35X4

Zestaw piękności fryzjer MEGA CREATIVE

Zalety produktu Zestaw Fryzjerski Mega Creative to idealne rozwiązanie spędzania czasu na zabawie w Salon Fryzjerski. Dzięki akcesoriom do czesania, każda młoda fryzjerka poczuje się jak prawdziwa Stylistka Fryzur W zestawie znajdują się 1 x suszarka do włosów, 1 x lokówka do włosów, 1 x szczotka do włosów, 1 x grzebień do włosów, 1 małe lusterko, 2 x spinki do włosów, 2 x klamra do włosów,2 x wałki do włosów Po uruchomienia suszarka wydaje odgłos suszenia. Wszystkie elementy wykonano z plastiku. Przeznaczone dla dzieci w wieku 3 . Wymaga zasilania bateriami 2 x AAA-nie załączone do zestawu. Wymiary opakowania dł. x wys. x gł. cm 32x35x6 waga opakowania kg 0,28kg. Wymiary produktu dł. x wys. gł. cm 32x35x6 Waga produktu kg. 0,28kg. Pakowany na blistrze.