ZESTAW PRYMUS BALONY @

Wysyłka w: Natychmiast

EAN: 5905548900131 Producent: GODAN

ZESTAW PRYMUS BALONY

Zestaw balonów PRYMUS Balony włoskiej firmy GEMAR. Zestaw składa się z 10 szt. lateksowych balonów - rurek do modelowania. Odpowiednia długość końcówki powoduje, że nie ma problemów z ich wiązaniem. Impreza bez balonów? Nie możliwe! Szczególnie jeśli mówimy o imprezie z udziałem najmłodszych uczestników, gdzie balony są obowiązkowym elementem dekoracji, ale również mogą być jedną z atrakcji. Szczególnie, jeśli są w nietypowym kształcie i dają możliwość tworzenia z nich dowolnych kształtów. Takie możliwości dają balony dostępne w zestawie “Prymus 10”, w ofercie naszego sklepu. Jest to zestaw, który zawiera 10 sztuk balonów wykonanych z lateksu, w różnych wersjach kolorystycznych. Są to produkty wykonane przez włoską firmę GEMAR, które charakteryzują się wysoką jakością wykonania. Ich podłużny kształt rurek doskonale sprawdzi się do tworzenia z nich rozmaitych kształtów. Dzięki końcówce o optymalnej długości, bardzo łatwo jest je zawiązać. Balony te sprawdzą się zarówno do amatorskiej zabawy, jak i do profesjonalnych pokazów. Ich obecność na zabawnie z pewnością wprowadzi dodatkową okazję do zabawy, a wszystkie dzieci będą chciały stworzyć z balona pieska czy inny, wymarzony kształt.