Zabawka Push It Bubble / POP IT ! / Zabawka antystresowa tęcza

Producent: -
Kod produktu: B001XX1009

Zabawka antystresowa Push Bubble

• Push Bubble Fidget daje tę niezwykłą satysfakcję, która towarzyszy dźwiękowi pękającego pęcherzyka powietrza. Dzięki zabawce sensorycznej doświadczysz uczucia odprężenia i rozluźnienia, które pozwala odreagować cały stres i wyciszyć emocje. Push Pop Bubble Fidget to doskonały produkt pomagający wyciszyć się nie tylko dorosłym, ale również dzieciom. To dobre narzędzie w pracy z dziećmi z autyzmem.
  • Push Pop Bubble Fidget to doskonały produkt pomagający wyciszyć się nie tylko dorosłym, ale również dzieciom. To dobre narzędzie w pracy z dziećmi z autyzmem.
  • Zabawka jest bez smaku i nieszkodliwa dla ludzi oraz zwierząt.
  • Piękne i nasycone kolory a także przyjemny dźwięk pękającego bąbelka z pewnością zadowolą każde dziecko!
  • Rozmiar: około 15 cm * 11 cm
  • Kolor: Multikolor. Tęczowy