Gra Zabawy Świnki Peppy-Znajdź Peppę i Przyjaciół, Clementoni

Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: Natychmiast

Gra Zabawy Świnki Peppy-Znajdź Peppę i Przyjaciół, Clementoni

Gra o Śwince Peppie, w której dzieci muszą współpracować, aby wspólnie odkryć, gdzie ukrywa się Peppa i jej przyjaciele, zanim zrobi się ciemno!

Dzieci bawią się w chowanego z Peppą i jej przyjaciółmi, znajdując ich kryjówki i odprowadzając je do domu do mamy i taty przed zapadnięciem zmroku.

Zestaw zawiera 4 plansze (każda z 3 wyjmowanymi postaciami), 12 pudełeczek kartonowych służących za kryjówki, kostkę i licznik czasu.

Po wyjęciu 12 postaci z tekturowych plansz, należy je schować w kryjówkach. Dzieci po kolei rzucają kostką i otwierają pudełka zgodnie z wylosowanym symbolem, zabierając schowaną w nich postać.

Celem gry jest umieszczenie wszystkich postaci z powrotem we właściwej planszy, zanim strzałka odliczająca czas dotrze do księżyca (nadejście nocy).

Pomyślany, zaprojektowany i opracowany we Włoszech.

Wiek: 3+

EAN: 8005125167395 Producent: CLEMENTONI