Zabawki Clementoni

Obraz znaleziony dla: logo clementonoi

Firma Clementoni powstało, aby pomóc dzieciom uczyć się poprzez wspieranie ich rozwoju za pomocą języka, który znają najlepiej i co przychodzi do nich w sposób naturalny - za pomocą zabawy.

Podążając według precyzyjnej strategii, w tych latach firma dąży do ciągłej innowacyjności produktów. Skutkiem tego jest powołanie do życia szerokiej i zróżnicowanej gamy zabawek edukacyjnych. Wszystkie zabawki zostały stworzone, zaprojektowane i opracowane w siedzibie Recanati. Główna fabryka Clementoni znajduje się w Recanati, gdzie odbywa się około 60% całkowitej produkcji liczonej w ilości sztuk. Tutaj są produkowane  wszystkie zabawki z papieru i tektury,  puzzle, a także klocki.

Obecnie oferta Clementoni zawiera zabawki dla dzieci w wieku od 0 miesięcy do 12 lat i starszych, zaczynając od wczesnego dzieciństwa z Baby Clementoni, Disney Baby i linii Clemmy. Clementoni baby oferuje najmłodszym dzieciom zabawki interaktywne Clementoni, wspomagające rozwój.

Przechodząc do świata przedszkola w ofercie Clementoni znajdziemy gry Naukowa Zabawa, zabawki kreatywne Crazy Chic oraz znikopisy, a także "klasyki" – wysoko cenione pod względem jakości puzzle. Niezwykle szeroki asortyment zabawek dla wszystkich grup wiekowych, które dorastały razem z całymi pokoleniami dzieci.

ROBOMAKER PRO - LABORATORIUM ROBOTY ROBOMAKER PRO - LABORATORIUM ROBOTY
Cena: 149,90 zł 195,00 zł
Clementoni Mówiące Pióro 100 Pytań Clementoni Mówiące Pióro 100 Pytań
Cena: 34,90 zł 44,90 zł