Skontaktuj się z nami 790 580 950 sklep@zabawkiiszkola.pl

Marka Colorino istnieje od ponad 10 lat na rynku.

W Colorino stawiamy na najwyższą jakość naszych produktów i satysfakcję z użytkowania. Staramy się co roku wprowadzać nowe, ekscytujące artykuły dla młodych artystów, którzy chcą rozwijać swoją wyobraźnię.

Uważamy nasz skromny udział w rozwoju wyobraźni dzieci za ogromną odpowiedzialność - dlatego dokładamy wszelkich starań by nasze produkty były w pełni bezpieczne w użytku - posiadamy europejski certyfikat bezpieczeństwa CE oraz wykorzystujemy tylko materiały najwyższej jakości.

W gamie naszych produktów posiadamy dedykowane linie:

Baby Line
Produkty zaprojektowane z myślą o najmłodszych artystach.

Wszystkie artykuły z serii Baby Line są dostosowane do małych dłoni i gwarantują łatwość i stabilność uchwytu.

Artykuły Baby Line posiadają zaokrąglone końcówki, które znacząco ograniczają ryzyko przypadkowego urazu.

Colorino Creative
artykuły zaprojektowane w celu rozwoju kreatywności dzieci.

Co roku dokładamy starań, by prezentować nowe produkty, które są w stanie rozbudzić wyobraźnię i zdolności manualne użytkowników.

Colorino Creative to bardzo szeroki zakres artykułów i zabawek, które można wykonać własnoręcznie wedle własnego pomysłu.

Colorino Artist
produkty Artist przeznaczone są dla starszych osób, które cenią piękną kreskę i intensywny kolor.

Są to produkty o bardzo wysokiej jakości, które wzbogacą pracownie każdego artysty.

Colorino Artist oferuje m.in. kredki ołówkowe z czarnego drewna oraz pastele suche jak i olejne.

Colorino

KREDKI 10KOLORÓW PASTELOWE KREDKI 10KOLORÓW PASTELOWE

9,99 zł

Colorino Klej Jednorożec 8g Colorino Klej Jednorożec 8g