Zabawki Trefl

Dzieci nie lubią nudy. Cały czas są w ruchu i potrzebują zabawy w każdym wieku. Bardzo dobrym pomysłem jest łączenie zabawy z rozwijaniem umiejętności i zdobywaniem wiedzy. Idealnie do tego sprawdzają się zabawki firmy Trefl!

To polski producent, który w swojej ofercie posiada puzzle, gry edukacyjne, w tym takie nawiązujące do różnych dziedzin nauki, domino czy memory. Trefl zadbał o różnorodność! Bez trudu z bogatej oferty wybierzemy zabawki dostosowane do wieku naszej pociechy, a i dorośli znajdą coś dla siebie!

Gry edukacyjne

Pedagodzy i psychologowie od lat zgodnie powtarzają, że nie ma lepszej metody na zdobywanie wiedzy niż zabawa. Dzieci potrafią świetnie bawić się same, ale jeszcze lepiej się czują, kiedy towarzyszą im dorośli. Gry planszowe to świetna rozrywka dla całych rodzin.

Od paru sezonów niesłabnącą popularnością cieszy się gra „5 sekund”, która doczekała się już kilku edycji. Każda przeznaczona jest dla innej kategorii wiekowej. To kreatywna gra, która umożliwia zabawę w większym gronie. Do tego zestaw zawiera dużą liczbę haseł, a czas na udzielnie odpowiedzi odmierza oryginalny czasomierz.

Dla nieco młodszych dzieci proponujemy gry edukacyjne z serii „Mały odkrywca”. Dzięki nim można nauczyć pociechę odczytywania godzin z zegara, tworzenia słów, cyferek, literek, nazw części ciała, a także podstawowych angielskich słówek.

Puzzle

Puzzle uwielbiają wszyscy – niezależnie od wieku! Ich układanie uczy nas przede wszystkim koncentracji, a także skupienia się na jednej rzeczy. W przypadku dzieci to niezwykle ważna umiejętność.

Ten typ zabawek jest dostosowany do wieku dziecka. Producent zadbał o odpowiedni rozmiar puzzli. W sprzedaży dostępne są zestawy puzzli max, a także w liczbie puzzli 20, 30, 100, 200, 300, 500, a nawet 1000. Jak zachęcić pociechę do takiej zabawy? Wystarczy wybrać puzzle z ulubioną postacią z bajek lub pięknym krajobrazem.

Memory

Bardzo dobrym pomysłem jest także zakup gier typu memory, które ćwiczą pamięć. Jednocześnie mogą posłużyć do ćwiczenia kolorów, nazw zwierzątek, kształtów czy przedmiotów. Trefl przygotował dla klientów kolorową serię „Memos”.

Aby zachęcić dzieci do zabawy, na kartach memos znajdują się postaci z popularnych bajek czy kreskówek, takich jak „Kraina Lodu” oraz „Psi patrol”.

Zabawki Trefl w Zabawki i Szkoła

W naszym sklepie znajdziesz wyjątkowe zestawy gier 2w1, 3w1, puzzle, baby puzzle, zabawki drewniane przeznaczone dla dzieci oraz gry edukacyjne firmy Trefl dedykowane młodzieży i dorosłym. Zapewnią wszystkim miłośnikom łamigłówek wiele wspólnego śmiechu i radości!

W Zabawki i Szkoła możemy pochwalić się szeroką ofertą zabawek wyprodukowanych przez polską firmę Trefl. Wszystkie artykuły wyróżniają się pod względem jakości wykonania. Można je też kupić w atrakcyjnych cenach – bez wychodzenia z domu!

Trefl

BRICK STRICK STAJNIA S BRICK STRICK STAJNIA S

Gra 20 Sekund Challenge Trefl Gra 20 Sekund Challenge Trefl

Gra 2w1 Chińczyk. Paw Patrol Trefl Gra 2w1 Chińczyk. Paw Patrol Trefl