Skontaktuj się z nami 790 580 950 sklep@zabawkiiszkola.pl

Beppe Królik Mimi Waniliowy 25cm Beppe Królik Mimi Waniliowy 25cm
Cena: 43,09 zł
zobacz więcej

Pierwszy przyjaciel z dzieciństwa, towarzyszący w każdej chwili? Na myśl przychodzi pluszak miś! To on, jak nikt inny, pomagał poradzić sobie z przedszkolnymi problemami, utulał do snu, cieszył się, że mógł być towarzyszem wszystkich dziecięcych przygód. Pluszaki dla dzieci to coś więcej, niż wypchana odrobina materiału. To sentyment i wspomnienia na lata! Pluszowe misie w naszym sklepie to wyselekcjonowana oferta małych i dużych uszatków. Te słodkie pluszaki, skradną serca swoim mięciutkim pluszem, czasem dodatkowym zdobieniem czy kokardką! Maskotki dla dzieci w naszym sklepie to nie tylko misie pluszowe. To także kolorowe jednorożce, kotki czy słodkie króliczki- idealne pluszaki dla dziewczynek. Dla fanów bajek znajdą się też maskotki przedstawiające ich ulubionych bohaterów bajek. Małe i duże pluszaki to zawsze świetny pomysł na prezent. Maskotka ucieszy zarówno roczniaka jak i kilkulatka, a wspomnienia z ulubionym pluszakiem zostaną na zawsze! Misie dla dzieci to też doskonały dodatek do aranżacji pokoju. Dzięki nim wnętrze jest przytulne i dziecięce.

Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Infolinia 000 000 000