Wspaniała zabawa, kolorowe przebrania i niepowtarzalna atmosfera – w przedszkolach i szkołach dla najmłodszych organizuje się zabawy karnawałowe z maskami i przebraniami. Wykorzystanie strojów karnawałowych dla dzieci to nie tylko możliwość przebrania się, ale także do wyrażenia swojej kreatywności i rozwijania wyobraźni.

Stroje karnawałowe dla dzieci

Pompony dla cheerliderek Pompony dla cheerliderek
Producent: Adar

Pompony dla cheerliderek

CZAPKA BIEDRONKA CZAPKA BIEDRONKA

CZAPKA MIKOŁAJA LUX CZAPKA MIKOŁAJA LUX

zobacz więcej
Diadem dla księżniczki; 12x10,5x8cm, Adar Diadem dla księżniczki; 12x10,5x8cm, Adar
Producent: Adar

Godan Czapka Mikołaja 30x45cm Godan Czapka Mikołaja 30x45cm

KORONA Z KLEJNOTAMI KORONA Z KLEJNOTAMI

KOTEK Z USZAMI KOTEK Z USZAMI

Magiczny Projektor Frozen II Dante Magiczny Projektor Frozen II Dante
Producent: Dante

Opaska "Aureola", z puszkiem Godan Opaska "Aureola", z puszkiem Godan

Skrzydełka Aniołka, brokat Godan Skrzydełka Aniołka, brokat Godan

zobacz więcej
Strój dla dzieci Aniołek 110/120cm Godan Strój dla dzieci Aniołek 110/120cm Godan

zobacz więcej
Strój dla dzieci Aniołek 120/130cm Godan Strój dla dzieci Aniołek 120/130cm Godan

zobacz więcej
Strój dla dzieci Aniołek 130/140cm Godan Strój dla dzieci Aniołek 130/140cm Godan

Strój dla dzieci Józef 120/130cm Godan Strój dla dzieci Józef 120/130cm Godan

zobacz więcej
Strój Peleryna Króla Zestaw 110/120cm Godan Strój Peleryna Króla Zestaw 110/120cm Godan

Strój Zestaw Biedronka Godan Strój Zestaw Biedronka Godan

Tiara z niebieskimi kamyczkami Godan Tiara z niebieskimi kamyczkami Godan

Zestaw Diabeł Satynowy Godan Zestaw Diabeł Satynowy Godan

zobacz więcej
Zestaw Król (peleryna, berło, korona) Godan Zestaw Król (peleryna, berło, korona) Godan

Złota Korona Króla Godan Złota Korona Króla Godan

zobacz więcej
Czapka "Mikołaj", rozmiar S, 26x35 cm, welur Czapka "Mikołaj", rozmiar S, 26x35 cm, welur

CZAPKA KOTEK CZARNA FILCOWA CZAPKA KOTEK CZARNA FILCOWA

zobacz więcej

Odkryj atrakcyjną ofertę strojów karnawałowych, które sprawią, że Twoje dziecko poczuje się jak superbohater czy postać z ulubionej bajki. Razem wybierzcie takie elementy przebrania, które zachwycą dzieci i dorosłych.

Kostiumy karnawałowe dla dzieci na różne okazje

Karnawał to na całym świecie okres zabawy i beztroski, a noszenie masek i przebrań jest sposobem na oderwanie się od codziennego życia i wcielenie się w inną postać lub rolę.

Żeby żaden rodzic nie pozostał bez stroju karnawałowego dla dziecka, przygotowaliśmy ofertę strojów karnawałowych oraz na inne okazje, takie jak jasełka, kolędowanie, urodziny, przedstawienia szkolne i przedszkolne oraz kostiumy dla dzieci, które biorą udział w teatralnych spektaklach.

Wśród kostiumów dla dzieci nie brakuje postaci bajkowych, fascynujących superbohaterów, motywów zwierząt czy mitycznych stworów. Bez problemu znajdziesz idealny strój dla swojego dziecka i sprawisz, że każda okazja do jego założenia będzie niezapomnianą przygodą.

Wiele elementów strojów karnawałowych ułatwia przygotowanie kompletnego przebrania. Jeśli chcesz stworzyć strój anioła, masz białą sukienkę, ale brakuje Ci skrzydeł, możesz je zamówić i oszczędzić swój cenny czas. Przeglądając naszą propozycję kostiumów i przebrań na karnawał możesz także zainspirować się do stworzenia ciekawego wizerunku swojej pociechy.

Oryginalne przebrania na karnawał dla dzieci

Strój karnawałowy dla dziecka powinien być nie tylko uroczy, ale także oryginalny i kreatywny. Dlatego nasz sklep sprzedaje wysyłkowo nawet bardzo niecodzienne kostiumy, takie, które pozwolą dziecku wyróżnić się w tłumie innych dzieci uczestniczących w balu i cieszyć się unikalnym przebraniem.

Odkryjcie wspólnie z nami świat kreatywnych strojów, które wywołają uśmiech na twarzy maluchów i ich opiekunów, ale także gwarantują im wygodę i bezpieczeństwo podczas karnawałowych zabaw. Przebrania dla dzieci są lekkie, nie krępują ruchów, są łatwe w zakładaniu i zdejmowaniu. Niektóre przebrania na karnawał wymagają przygotowania sukienki czy spodni i sweterka, inne są kompleksowe i błyskawicznie zmieniają dziecko w wymarzoną postać z bajki, książek lub dziecięcej wyobraźni.

Stroje karnawałowe dla chłopców

Bezskutecznie szukasz pomysłu na strój karnawałowy dla chłopca? Nie wiesz co zaproponować swojemu dziecku, które wciąż zmienia zdanie? A może wątpisz w swoje plastyczne umiejętności i chcesz zamówić gotowy strój? Nasze stroje karnawałowe dla chłopców to prawdziwe inspiracje dla młodych poszukiwaczy przygód. Od superbohaterów po ulubione postacie z gier – mamy wszystko, co potrzebne, aby chłopcy mogli czerpać radość z karnawałowego spotkania z przyjaciółmi. Możesz zamówić maski, kapelusze, peleryny, gadżety i akcesoria na przyjęcia kojarzące się z określonymi postaciami.

Wybierzcie razem z nami strój, który pobudzi wyobraźnię i będzie początkiem fantastycznych zabaw. Pełne przebrania, jak i gadżety niezbędne do stworzenia postaci, nie są jednorazowe. Można je wykorzystać podczas codziennych zabaw z dzieckiem.

Stroje karnawałowe dla dziewczynek

Dla małych księżniczek, podróżniczek czy nieustraszonych bohaterek mamy stroje karnawałowe dla dziewczynek. Twoja córka kocha bajki Disneya? Jest fanką Elsy, Kopciuszka czy Królewny Śnieżki? A może wyobraża sobie czasami, że jest motylkiem lub biedronką? Odkryjcie świat bajkowych kreacji! Kolorowe sukienki, maski, opaski, peleryny, kapelusze, diademy i inne dodatki wykorzystasz do stworzenia różnorodnych strojów karnawałowych dla dziewczynek.

Dbamy o to, aby każdy strój karnawałowy dla dziewczynki był uroczy, ale także wygodny, bezpieczny i umożliwiający wielokrotną, kreatywną zabawę w przedszkolu, szkole lub w domu.