Dzieci potrzebują różnych przyborów szkolnych, aby móc radzić sobie z codzienną nauką i obowiązkami szkolnymi. Szeroki wybór artykułów szkolnych i plastycznych znajdziesz w naszym sklepie Zabawki i Szkoła.

Przybory szkolne

GLOBUS 110 POLITYCZNY GLOBUS 110 POLITYCZNY

GLOBUS 160 POLITYCZNY GLOBUS 160 POLITYCZNY
Cena:

Przybory szkolne – niezbędna wyprawka dla ucznia

Przybory do szkoły ułatwiają dzieciom naukę i wykonywanie zadań, zarówno w szkole, jak i w domu. Są także przydatne podczas zabawy! W trakcie kompletowania wyprawki przed rozpoczęciem roku szkolnego najlepiej sporządzić sobie listę zakupów niezbędnych rzeczy do szkoły. Powinny znaleźć się w niej m.in.:

Oferta artykułów szkolnych do przedszkola i szkoły jest bardzo bogata. Różnorodność asortymentu czasami sprawia, że nie wiemy, co powinniśmy kupić dla swoich pociech. Podstawą jest tornister lub plecak, w którym dzieci będą mogły nosić podręczniki, zeszyty oraz przybory szkolne.

Dla dzieci, które rozpoczynają dopiero naukę, zdecydowanie lepiej kupić tornister. Ma specjalne usztywnienie, dzięki któremu Twoje dziecko nie będzie się garbić. Dla starszych uczniów szkół podstawowych oraz nastolatków idealne będą plecaki z modnymi wzorami.

Plecaki i tornistry można kupić w szerokiej gamie kolorystycznej. Podobnie jak piórniki. Produkowane są z trwałego poliestru, dzięki temu posłużą przez kilka sezonów. Można zdecydować się na piórnik typu:

• tuba,
  • saszetka,
  • jednokomorowy,
  • dwukomorowy,
  • trzykomorowy,
  • z wyposażeniem,
  • bez wyposażenia.

Trudno sobie wyobrazić zajęcia lekcyjne bez artykułów piśmienniczych, niezbędnych do notowania, rysowania, malowania czy szkicowania. Do najpopularniejszych artykułów zaliczamy:

• długopisy,
  • pióro kulkowe,
  • ołówki,
  • ołówki kreślarskie HB,
  • pisaki,
  • kredki (najlepiej Bambino).

Dzieci w przedszkolu oraz klasach 1-3 wykonują wiele prac plastycznych i rozwijają swoje zdolności manualne. Potrzebują do tego sporo artykułów plastycznych, takich jak:

• blok rysunkowy,
  • blok techniczny,
  • bloki rysunkowe i techniczne kolorowe,
  • papier kolorowy,
  • plastelinę,
  • modelinę,
  • farby plakatowe (najlepiej Astra),
  • nożyczki,
  • akcesoria plastyczne (pędzelki, kubek na wodę).

Nie można zapomnieć o zeszytach. Ich wybór uzależniony jest od wieku dziecka. Dla młodszych uczniów najlepsze będą zeszyty w formacie A5. Dla pierwszaków zazwyczaj kupuje się zeszyty w trzy linie. Ułatwią im ćwiczenie pisania literek.

Natomiast dla nastolatków, którzy sporządzają w zeszytach dużo notatek, lepszym rozwiązaniem będzie zakup zeszytów przedmiotowych oraz notesów w formacie A4. Zeszyty i podręczniki, żeby się nie niszczyły, a przy tym prezentowały się estetycznie, najlepiej włożyć w specjalne okładki.

Co powinno znaleźć się jeszcze w wyprawce szkolnej pierwszoklasisty i starszych dzieci? Kilka mniejszych, ale praktycznych produktów, które przydadzą się podczas lekcji i zdobywania nowych umiejętności, takich jak: linijka, gumka, temperówka, liczydło, patyczki do liczenia.

Do tego warto zaopatrzyć dziecko w worek na buty, torbę na strój sportowy, bidon, pojemnik na drugie śniadanie. Dla starszych uczniów pomocny będzie kalkulator oraz zestawy przyborów geometrycznych.

Przybory i artykuły szkolne w ofercie Zabawki i Szkoła

Dzięki bogatej ofercie naszego sklepu Zabawki i Szkoła skompletujesz całą listę przyborów szkolnych, zarówno do wyprawki dla przedszkolaka, pierwszaka, jak i każdego ucznia, niezależnie od tego, na jakim jest etapie edukacji. Produkty dostępne w naszym sklepie online są najwyższej jakości!

Sprawdź ofertę sklepu internetowego Zabawki i Szkoła. Przekonasz się, że w naszej ofercie czekają artykuły, które przypadną do gustu każdemu uczniowi i nastolatkowi. Dzięki nim zdobywanie wiedzy i nowych umiejętności będzie dużo przyjemniejsze. Do tego, dzięki zakupom przez Internet, zaoszczędzisz wiele czasu.

Zapewniamy, że wysyłka złożonych zamówień realizowana jest w ekspresowym tempie. Trudno będzie Ci znaleźć drugi taki sklep, w którym kupisz przybory szkolne w tak atrakcyjnych cenach!

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą artykułów szkolnych dla dzieci!