Są takie bajki, które pomimo upływu lat nie tracą na swojej popularności. Do tej grupy zaliczyć możemy „Psi patrol”. W Zabawki i Szkoła znajdziesz zabawki z bajki „Psi patrol” dla dzieci w różnym wieku.

Psi patrol zabawki

GRA SKOCZKI PSI PATROL GRA SKOCZKI PSI PATROL

Psi Patrol Gotowi do nauki 12 Psi Patrol Gotowi do nauki 12

Psi Patrol Gotowi do nauki 8 Psi Patrol Gotowi do nauki 8

Psi Patrol Gotowi do nauki14 Psi Patrol Gotowi do nauki14

Puzzle 104 el. Maxi Psi Patrol Puzzle 104 el. Maxi Psi Patrol
Producent: Clementoni

zobacz więcej
Puzzle 4W1  WESOŁA EKIPA PSIEGO PATROLU Trefl Puzzle 4W1 WESOŁA EKIPA PSIEGO PATROLU Trefl

Trefl Gra Boom Boom Psi Patrol Trefl Gra Boom Boom Psi Patrol

zobacz więcej
Trefl Puzzle Psi Patrol 60 el. -Gotowi do akcji Trefl Puzzle Psi Patrol 60 el. -Gotowi do akcji

zobacz więcej
Zestaw Artystyczny 50 el. Psi Patrol Starpak Zestaw Artystyczny 50 el. Psi Patrol Starpak
Producent: Starpak

Cartamundi Kalejdoskop Gier Psi Patrol Cartamundi Kalejdoskop Gier Psi Patrol
Producent: Cartamundi

Cartamundi Let"s Match Psi Patrol Cartamundi Let"s Match Psi Patrol
Producent: Cartamundi

Clementoni Puzzle 30 Psi Patrol @ Clementoni Puzzle 30 Psi Patrol @
Producent: Clementoni

zobacz więcej

Psi patrol – bajka uwielbiana przez najmłodszych!

„Psi patrol” to jeden z najpopularniejszych kanadyjskich seriali animowanych dla najmłodszych opowiadający przygody cudownych psich bohaterów.

Zgraną drużynę, która nie boi się żadnych wyzwań i zawsze jest gotowa do pomocy innym, tworzy owczarek Chase, dalmatyńczyk Marshall, buldog Rubble, labradorka Zuma, kundelka Rocky oraz suczka Skye. Wspólnie z dziesięcioletnim chłopcem o imieniu Ryder zwierzaki stawiają czoła zagrożeniom, a także wyruszają na pomoc potrzebującym.

Na kanale Nickelodeon pierwszy odcinek miał swoją premierę 12 sierpnia 2013 roku. Co ważne, kreskówka jest emitowana do dzisiaj i cieszy się ogromną popularnością wśród najmłodszych. Wraz z rosnącą liczbą odcinków obok chłopca Rydera pojawiają się nowi bohaterowie, między innymi Everest – syberyjski husky, chihuahua Tracker, golden retrievery Tuck i Ella, jamnik Liberty, pies pasterski Rex oraz Big Truck.

Ogromna popularność przygód niesamowitych bohaterskich szczeniaków wśród najmłodszych sprawiła, że w 2021 roku powstał pełnometrażowy film animowany. Można go obejrzeć na platformie Netflix.

Zabawki z bajki Psi Patrol – zabawa przez edukację!

Od lat specjaliści podkreślają, że nie ma nic lepszego niż nauka poprzez zabawę. To właśnie podczas niej dzieci zdobywają nowe umiejętności. Nasz sklep z zabawkami ma szeroki wybór produktów dla dzieci, które oprócz tego, że nawiązują do popularnej bajki, to jeszcze mają walory edukacyjne.

W Zabawki i Szkoła znajdziesz zabawki Psi Patrol, dzięki którym Twoje dziecko będzie uczyło się kreatywnego myślenia oraz opanuje umiejętności manualne. Możemy pochwalić się dużym wyborem puzzli, które z łatwością dostosujesz do wieku pociechy. Pod tym względem mamy zróżnicowany asortyment. Puzzle Psi Patrol kupisz między innymi w wariantach z 30, 60 i 104 elementami.

Co jeszcze znajdziesz u nas w kategorii Psi Patrol? Książeczki edukacyjne, dzięki którym najmłodsi wraz z barwnymi szczeniakami będą poznawać kolory, literki, cyfry, kształty, figury. Do tego popularną grę „Dobble Psi Patrol”.

Dla starszych dzieci proponujemy zestaw „Kolorowe słowa”. Dzięki niemu Twoja pociecha będzie ćwiczyła rączkę podczas pisania pierwszych wyrazów.

Świetną propozycją do ćwiczenia pamięci jest gra „Memo Psi Patrol”. Na kolorowych kartach memory znajduje się wybrane szczenię z bajki, wóz policyjny czy odznaka. W tej grze należy ukończyć dwie misje z ulubionymi psiakami.

Figurki, pojazdy oraz maskotki dają z kolei nieograniczone możliwości przeżywania własnych przygód, podczas których fani Psiego Patrolu będą odgrywać różne role i ratować innych bohaterów.

Postaw na ofertę zabawek z Psiego Patrolu w sklepie Zabawki i Szkoła!

W naszym asortymencie znajdują się zabawki dla dzieci w wieku przedszkolnym, a także szkolnym. Dzięki zróżnicowanej ofercie każdy wybierze produkty stosowne do wieku pociechy.

Zapewniamy, że na długie godziny młodych wielbicieli psiej ekipy pochłonie zabawa „Spin Master Psi Patrol Pojazd Chase'a 2w1”. To połączenie policyjnego radiowozu oraz motocykla, który strzela, przechodzi transformację oraz ratuj innych razem z Chase’em.

W Zabawki i Szkoła kupisz również produkty przydatne podczas organizacji przyjęcia urodzinowego, m.in. serwetki, kubeczki, talerzyki. Ponadto mamy w sprzedaży różnego typu gadżety i przedmioty niezbędne do szkoły, w tym plecaki w różnych rozmiarach.

Gwarantujemy, że wszystkie produkty posiadają licencję, która potwierdza bezpieczeństwo ich użytkowania przez najmłodszych. To artykuły najwyższej jakości, od sprawdzonych producentów, które na pewno spodobają się Twojemu dziecku. Do tego możemy pochwalić się konkurencyjnymi cenami.

W bardzo prosty sposób zamówienie możesz złożyć on-line. Po dokonaniu płatności zrealizujemy je w ekspresowym czasie i wyślemy pod wskazany adres.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego sklepu internetowego Zabawki i Szkoła, w którym kupisz niepowtarzalne akcesoria z bohaterami Psiego Patrolu.