Roboty dla dzieci

BUILD-A-BOT KRÓLIK BUILD-A-BOT KRÓLIK

Clementoni Chodzący Robot Clementoni Chodzący Robot

zobacz więcej
Clementoni Robomaker Pro Laboratorium Roboty Clementoni Robomaker Pro Laboratorium Roboty

Clementoni Robot Mówiący SUPER DOC Clementoni Robot Mówiący SUPER DOC

Clementoni Robot RollingBot Clementoni Robot RollingBot

Clementoni Robot Sumobot Clementoni Robot Sumobot

Clementoni SlitherBot Clementoni SlitherBot

Cobi Teksta Mikropets Cobi Teksta Mikropets
Producent: Cobi

Ecobot Robot Clementoni Ecobot Robot Clementoni

zobacz więcej
Fisher Price Uczący Przyjaciel Robot 4w1 Fisher Price Uczący Przyjaciel Robot 4w1
Producent: Fisher Price

Pet Bits Kotek Clementoni Pet Bits Kotek Clementoni

Pet Bits Panda Clementoni Pet Bits Panda Clementoni

POJAZD TRANSFORMUJĄCY POJAZD TRANSFORMUJĄCY
Producent: Smily Play

Robot Charlie the Astronaut Tm Toys Robot Charlie the Astronaut Tm Toys

zobacz więcej
Robot Chodzący TOYS FOR BOYS 2 kolory Artyk Robot Chodzący TOYS FOR BOYS 2 kolory Artyk
Producent: ARTYK

ROBOT DŻWIĘK/ŚWIATŁO 12CM ROBOT DŻWIĘK/ŚWIATŁO 12CM
Producent: Mega Creative

zobacz więcej

Roboty zabawki to nowatorskie narzędzie do nauki i rozwoju dzieci. Łączą zabawę z edukacją, zapewniają interaktywny sposób uczenia się, rozwijają umiejętności poznawcze i społeczne u najmłodszych.

Roboty zabawki – interaktywna zabawa dla najmłodszych

Roboty zabawki to interaktywne urządzenia stworzone specjalnie dla najmłodszych. Zestaw dopasowany do wieku dziecka zapewnia zarówno fantastyczną zabawę, jak i możliwość wszechstronnego rozwoju malucha. Dzięki bardzo różnorodnym produktom w przystępnych cenach możesz otworzyć przed dzieckiem świat robotów i programowania.

Roboty zabawki często mają funkcje edukacyjne, takie jak nauka liczenia, kształtów, kolorów, liter czy cyfr. Dzięki interakcji z robotem dzieci mogą uczyć się podstawowych pojęć i umiejętności niezbędnych w przyszłości w szkole. Technologia czyni naukę bardziej atrakcyjną i interesującą, a wiedza sama wchodzi do głowy. Bez wysiłku i w przyjemny sposób!

Niektóre roboty zabawki zostały zaprojektowane tak, aby zabawa nimi wymagała współpracy i interakcji z innymi dziećmi. To pomaga w rozwijaniu umiejętności społecznych, takich jak zdolność do współpracy, komunikacji i rozwiązywania problemów w grupie.

Tego typu konstrukcje zachęcą Twoje dziecko do kreatywnego myślenia i wykorzystywania swojej wyobraźni. Mogą mieć różne tryby i funkcje, które pozwalają na tworzenie własnych scenariuszów i opowieści, a to rozwija u malucha umiejętność twórczego myślenia.

Niektóre zaawansowane roboty zabawki mają funkcje programowania. W ten sposób maluchy mogą nauczyć się podstawowych zasad kodowania. Dzieci mogą programować ruchy i zachowanie robota, co rozwija logiczne myślenie i umiejętności rozwiązywania problemów.

Interakcja z robotami angażuje różne funkcje motoryczne u dzieci. Pociechy mogą dotykać, przesuwać, układać lub sterować ruchem robota, a to rozwija zarówno precyzję, jak i koordynację ruchową samego użytkownika.

Zabawki dla dzieci są projektowane w taki sposób, aby wywoływać emocje u dzieci. Mogą reagować na dotyk, dźwięk lub gesty, co sprawia, że interakcja z nimi staje się interesująca i daje wiele radości.

Roboty edukacyjne Clementoni

To znana i ceniona marka zajmująca się produkcją edukacyjnych zabawek i gier dla dzieci w różnym wieku. Roboty edukacyjne Clementoni to seria interaktywnych urządzeń zaprojektowanych specjalnie w celu wspierania rozwoju poznawczego i kreatywności najmłodszych.

Niektóre konstrukcje są proste, odpowiednie dla najmłodszych dzieci, inne wymagają zbudowania i zaprogramowania zabawki, tak, by można było się z nią pobawić. Wszystkie modele mają jednak łatwy interfejs i instrukcję obsługi zrozumiałą nawet dla osób, które stykają się z tego typu konstrukcją pierwszy raz.

Clementoni oferuje wiele różnych urządzeń, z których każde ma swoje unikalne cechy i funkcje. Wśród nich znaleźć można:

• Bobo Robot,
  • Chodzący Robot,
  • JumpingBot,
  • Koko programowalny robot krokodyl,
  • Robot Mio Następna Generacja.

Roboty edukacyjne Clementoni są starannie zaprojektowane, trwałe i zapewniają wiele godzin nauki i zabawy. Wspierają rozwój poznawczy, umiejętności programowania, kreatywność i logiczne myślenie u dzieci.

Oferta robotów dla dzieci w sklepie z zabawkami „Zabawki i Szkoła”

Sklep internetowy „Zabawki i szkoła” to świetne źródło produktów dla dzieci, gdy chcesz, by zabawa była także formą nauki. Sklep zapewnia olbrzymi wybór zabawek w postaci robotów w przystępnych cenach i z przesyłką pod wskazany adres.

Zabawki robotyczne do składania polecane są uczniom w wieku powyżej 8 lat i stanowią doskonałe narzędzie do poszerzania różnorodnych, zwłaszcza technicznych zainteresowań. Poprzez zabawę nimi można wspomagać dziecko w rozwoju motoryki i uczyć podstaw liczenia, pisania, programowania. Dziecko ma szansę przekonać się, że może samodzielnie stworzyć ruchome i funkcjonujące zabawki.

Roboty zabawki zapewniają różnorodne tryby zabawy, takie jak chodzenie, śpiewanie czy powtarzanie drobnych czynności, dostosowane do danego wzoru. Mogą wspierać naukę mowy, umiejętności społeczne, a także wprowadzać maluchy w bardziej zaawansowane zagadnienia matematyki i fizyki.