Śniadaniówki do szkoły

CoolPack Gradient Śniadaniówka Berry CoolPack Gradient Śniadaniówka Berry

CoolPack Gradient Śniadaniówka Costa CoolPack Gradient Śniadaniówka Costa

zobacz więcej
CoolPack Gradient Śniadaniówka CranBerry CoolPack Gradient Śniadaniówka CranBerry

zobacz więcej
CoolPack Gradient Śniadaniówka StrawBerry CoolPack Gradient Śniadaniówka StrawBerry

Śniadaniówka RAINBOW HIGH aSTRA Śniadaniówka RAINBOW HIGH aSTRA
Producent: Astra

Śniadaniówki do szkoły

Szkolne pudełka śniadaniowe dla dzieci to świetny sposób, aby upewnić się, że nasze pociechy mają pożywny posiłek na początek dnia. Dowiedz się, jak wybrać najlepszy pojemnik, idealnie dopasowany do potrzeb ucznia!

Śniadaniówki szkolne dla dzieci

Śniadanie jest najważniejszym posiłkiem w ciągu dnia! Liczne badania wykazały, że spożywanie odpowiednio zbilansowanego posiłku rano może pomóc w poprawie koncentracji i pamięci, co przekłada się na lepsze wyniki w nauce.

Śniadania szkolne mogą być dostosowane do potrzeb każdego dziecka i są wygodnym sposobem, aby upewnić się, że uczeń otrzymuje składniki odżywcze, których potrzebuje, aby odnieść sukces w szkole.

Pudełko śniadaniowe z przegródkami do szkoły Pudełko śniadaniowe z przegródkami może być podzielone na nawet cztery części. Każda na inny artykuł spożywczy. Wykonany jest z wytrzymałego tworzywa sztucznego i posiada uchwyt do przenoszenia. Nadaje się do mycia w zmywarce i występuje w kilku kolorach.

Śniadaniówka dla pierwszoklasisty

Torba śniadaniowa dla malucha powinna zawierać produkty, które są łatwe do zjedzenia i pożywne. Oto przykładowa propozycja „śniadaniówki”, w której uwzględniliśmy źródła wartościowych węglowodanów, białka oraz zdrowych tłuszczów:

• muffin z pełnego ziarna lub kawałek tostu,
  • jajko ugotowane na twardo,
  • mały pojemnik z jogurtem,
  • kawałek owocu,
  • garść orzechów lub nasion.

Tak skomponowany posiłek można spakować do praktycznego pojemnika i zabrać ze sobą do szkoły, a nawet na wycieczkę. Wysokiej jakości pudełko sprawi, że znajdujące się w nim produkty na długo zachowają świeżość, a także nie spowodują „katastrofy” w plecaku.