Dzieci bardzo chętnie sięgają po zabawki z bohaterami ulubionych bajek. Wśród chłopców w czołówce znajdują się zabawki z bajki „Strażak Sam”. W naszym sklepie internetowym Zabawki i Szkoła mamy duży wybór akcesoriów idealnych dla wielbicieli dzielnego strażaka!

Strażak Sam zabawki

ŁÓDŹ RYBACKA+FIGURKA24X15X16 STRAŻAK SAM ŁÓDŹ RYBACKA+FIGURKA24X15X16 STRAŻAK SAM

Puzzle 30 el. STRAŻAK SAM Trefl Puzzle 30 el. STRAŻAK SAM Trefl

Puzzle Strażacy w akcji + memos Trefl Puzzle Strażacy w akcji + memos Trefl

Trefl Puzzle 3w1 Strażak Sam Trefl Puzzle 3w1 Strażak Sam

ZESTAW RATOWNICZY STRAŻAK SAM ZESTAW RATOWNICZY STRAŻAK SAM

AUTO JUPITER STRAŻAK SAM AUTO JUPITER STRAŻAK SAM

FIGURKA STRAŻAK SAM FIGURKA STRAŻAK SAM

KASK 24X10X26 SIMBA STRAŻAK SAM KASK 24X10X26 SIMBA STRAŻAK SAM

zobacz więcej
KASK Z MIKROFONEM 24X26 SIMBA STRAŻAK SAM KASK Z MIKROFONEM 24X26 SIMBA STRAŻAK SAM

zobacz więcej
Puzzle 24 el. Maxi Dzielny Strażak Sam Trefl Puzzle 24 el. Maxi Dzielny Strażak Sam Trefl

REMIZA STRAŻACKA 65X14X44 STRAŻAK SAM REMIZA STRAŻACKA 65X14X44 STRAŻAK SAM

SKUTER HYDRUS Z FIGURKĄ STRAŻAK SAM SKUTER HYDRUS Z FIGURKĄ STRAŻAK SAM

STRAŻAK SAM JEEP RATUNKOWY STRAŻAK SAM JEEP RATUNKOWY

STRAŻAK SAM NOWA STACJA RATUNKOWA STRAŻAK SAM NOWA STACJA RATUNKOWA

STRAŻAK SAM QUAD MERCURY Z FIGURKĄ STRAŻAK SAM QUAD MERCURY Z FIGURKĄ

zobacz więcej

Strażak Sam – zabawki z bajki, która bawi i edukuje!

Od kilkudziesięciu już lat animowana bajka „Strażak Sam” plasuje się w czołówce najpopularniejszych bajek dla najmłodszych. Co, ciekawe tę historię wymyślili dwaj brytyjscy strażacy, kiedy przebywali już na zasłużonej emeryturze. Pierwszy odcinek wyemitowano w 1987 roku. Tytułowy bohater to dzielny strażak, który wspólnie z przyjaciółmi mieszka w małym walijskim miasteczku Pontypandy.

W każdym odcinku ten popularny brytyjski fireman przeżywa niesamowite przygody, pomagając mieszkańcom Pontypandy. W jego codziennych obowiązkach pomaga mu: Elvis, Trevor, koleżanka Penny oraz komendant Bazyli Steele. Sam zawsze może liczyć na wsparcie swoich siostrzeńców – Sary i Jamesa.

Strażak Sam bardzo kocha swoją pracę. To zawsze uśmiechnięty i pozytywnie nastawiony pracownik straży, ubrany w granatowy uniform, żółte strażackie spodnie i hełm tego samego koloru. Do tego w czarne buty i pas, za którym zawsze nosi latarkę.

Po miasteczku jeździ czerwonym wozem strażackim. Czasami podczas wymagających akcji bohaterowie korzystają z helikoptera ratunkowego.

Tę bajkę z pełną odpowiedzialnością możemy zaliczyć do grupy edukacyjnych. Tytułowy bohater wraz z grupą przyjaciół pokazuje, jak odpowiedzialną i zarazem trudną pracę codziennie wykonują strażacy. Dzięki tej bajce dziecko uczy się, że ogień jest bardzo niebezpiecznym żywiołem oraz jak prawidłowo korzystać z numerów alarmowych.

Ponadto poprzez udział w różnych akcjach Sam uczy również, jak zapobiegać wybuchowi pożaru, a także jak się przed nim bronić. To wszystko sprawia, że dzieci tak chętnie oglądają „Strażaka Sama” i przeżywają przygody wszystkich bohaterów bajki. Same często marząc o tym, aby w przyszłości zostać strażakiem!

Strażak Sam zabawki sprawdź ofertę sklepu z zabawkami Zabawki i Szkoła

Jeśli szukasz figurki, jeepa ratunkowego, wozu strażackiego, puzzli czy gier związanych z bajką „Strażak Sam”, zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą. U nas kupisz zabawki Strażak Sam dla dzieci w różnym wieku. Wszystkie nasze produkty są najwyższej jakości. Do tego w atrakcyjnych cenach.

Zapewniamy, że wiele radości Twojemu dziecku sprawi między innymi „Zestaw Ratowniczy Strażak Sam”, dzięki któremu będzie mogło wcielać się w różne role oraz wymyślać własne historie.

W sklepie z zabawkami Zabawki i Szkoła zakupy zrobisz on-line, a my w krótkim czasie zrealizujemy zamówienie i wyślemy pod wskazany adres!