Skontaktuj się z nami 790 580 950 sklep@zabawkiiszkola.pl

Układanki magnetyczne. Świetna zabawka, która posłuży Twojemu dziecku na lata. Rozwijająca małą motorykę, umiejętność budowania i projektowania, świetnie sprawdzi się na prezent dla przedszkolaka.

Układanki magnetyczne

Klocki Magnetyczne 40e. Askato Klocki Magnetyczne 40e. Askato
Producent: Askato
Cena: 72,04 zł
MAGNESIAKI MAŁY LAS MAGNESIAKI MAŁY LAS
Producent: Alexander
Cena: 9,42 zł
Alexander Puzzle Magnetyczne Farma Alexander Puzzle Magnetyczne Farma
Producent: Alexander
Cena: 29,52 zł

Układanki magnetyczne

To wspaniała zabawka dla dziewczynek i chłopców.

Układanki magnetyczne to idealne rozwiązanie dla dzieci, które uczą się układać puzzle i sprawia im kłopot łączenie małych elementów. Puzzle magnetyczne rozwijają wyobraźnię, kolorowe elementy skupiają uwagę dziecka. Magnesy układamy na tablicy w dowolnej kolejności, ale to dziecko ma wpływ na ich kolejność! Dzięki temu uczy się podejmowania decyzji, projektowania powstającego obrazu. Ćwicząc motorykę małą rozwija swoje zdolności manualne, skupienie i koncentrację.

Układanki magnetyczne dostępne w sklepie zabawkiiszkola.pl to także świetny pomysł na prezent dla najmłodszych. Kolorowe elementy na magnes przyciągną uwagę przedszkolaka i będą świetnym pomysłem na zabawkę w podróż!

Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Infolinia 000 000 000