Układanki magnetyczne. Świetna zabawka, która posłuży Twojemu dziecku na lata. Rozwijająca małą motorykę, umiejętność budowania i projektowania, świetnie sprawdzi się na prezent dla przedszkolaka.

Alexander Układanka magnetyczna Literki Alexander Układanka magnetyczna Literki
Cena: 23,42 zł
zobacz więcej
Alexander Układanka Magnetyczna Samochody Alexander Układanka Magnetyczna Samochody
Cena: 22,77 zł
KLOCKI MAGNETYCZNE 63 ELEMENTY KLOCKI MAGNETYCZNE 63 ELEMENTY
Cena: 37,00 zł
LITERKI MAGNETYCZNE Z TABLICĄ LITERKI MAGNETYCZNE Z TABLICĄ
Producent: Askato
Cena: 31,83 zł
MAGNESIAKI MAŁY LAS MAGNESIAKI MAŁY LAS
Cena: 9,42 zł
zobacz więcej
Smily Play Układanka magnetyczna Modna dama Smily Play Układanka magnetyczna Modna dama
Producent: Smily Play
Cena: 32,14 zł

Układanki magnetyczne

To wspaniała zabawka dla dziewczynek i chłopców.

Układanki magnetyczne to idealne rozwiązanie dla dzieci, które uczą się układać puzzle i sprawia im kłopot łączenie małych elementów. Puzzle magnetyczne rozwijają wyobraźnię, kolorowe elementy skupiają uwagę dziecka. Magnesy układamy na tablicy w dowolnej kolejności, ale to dziecko ma wpływ na ich kolejność! Dzięki temu uczy się podejmowania decyzji, projektowania powstającego obrazu. Ćwicząc motorykę małą rozwija swoje zdolności manualne, skupienie i koncentrację.

Układanki magnetyczne dostępne w sklepie zabawkiiszkola.pl to także świetny pomysł na prezent dla najmłodszych. Kolorowe elementy na magnes przyciągną uwagę przedszkolaka i będą świetnym pomysłem na zabawkę w podróż!

Może te produkty Ci się spodobają ?